Volejte
603 213 760
Co nabízíme
ŠPALETOVÁ OKNA
Jsme specialisté na výrobu a renovaci špaletových oken, výloh, dveří, zárubní, obložek, výkladů, portálů, nábytku a všeho dalšího co je vyrobeno ze dřeva.
VÝROBA NÁBYTKU
Výroba nábytku, kuchyní a vestavěných skříní na míru. Nábytek do kanceláří a komerčních prostor. Vyrábíme vybavení prodejny či prodejní pulty do obchodu.
TERASY
Nabízíme montáž jak klasických dřevěných teras, tak jednu z nejmodernějších technologií WPC od WOODPLASTIC, což je krása a jedinečnost dřeva spojená s polymerem HDPE.
PLOTY
Zapomeňte na broušení a věčné natírání plotu. Nyní přichází přelomové řešení v podobě stylových prken s technologií WPC.
Venkovní obklady
Doporučujeme obklady z WPC prken. Jsou velmi odolné, stálé a nevyžadují téměř žádnou údržbu. Dlouhodobé řešení pro obklady stěn, opěrných sloupů, portálů, pergol a přístřešků.
PODLAHY
Výroba i renovace parket, dřevěných podlah. S pečlivostí a důrazem na kvalitu a detail. Pokládka plovoucích podlah a dalších krytin.
Jsme specialisté na montáže teras z terasových prken WPC
25 LET
ZÁRUKY
Míte-li zájem o terasu snů, navštivte náš specializovaný web, na prodej a montáže terasových prken s využitím WPC technologie.
PŘÍZNIVÉ CENY

Naše služby poskytujeme za příznivé ceny, jak za práci tak na materiály za velkoobchodní ceny + další bonusy.

RYCHLOST A KVALITA

Díky mnohaletým zkušenostem, špičkovému vybavení a týmu profesionálů, jsme schopni rychle realizovat i ta nejnáročnější zadání.

ETICKÝ KODEX

Deklarujeme čestné jednání, rovný a vstřícný přístup k zákazníkům založený na principech slušnosti, lidskosti a dobrého jména.